Svobodni.cz

Pěkný den,
zjistěte, co je nového ve Straně svobodných občanů, ať jste v obraze! Děkujeme, že jste v tom s námi a pomáháte nám tvořit svobodnou, prosperující a bezpečnou Českou republiku. Vážíme si toho.
Přispět Svobodným na kampaň

Jsme pro jednodušší a poctivé podnikání

Volíme nového místopředsedu strany

František Matějka rezignoval na funkci místopředsedy. Volíme proto nového místopředsedu. Kandidaturu je možné podávat do neděle 5. 3. do 20.00. Hlasování proběhne od 8. 3. do 15. 3. (do 20.00). Kandidovat a hlasovat mohou členové strany.
Více ve volebním systému

Přípravy na volby jsou v plném proudu

Byl ustaven volební štáb jakožto politický orgán zodpovědný za směřování kampaně. Ten se sejde již tento čtvrtek, aby se zabýval první fází kampaně pro sněmovní volby. Volebním manažerem byl jmenován Petr Pořízek.

Volební tým (pracovní a organizační těleso) nyní připravuje nabídku aktivit pro krajské sdružení, komunikuje s krajskými představiteli, ale rovněž pracuje na zahájení předkampaně představující nové Svobodné. O spuštění této aktivity vás budeme infomovat v dalším oběžníku.

Týmlídři (pověření odborníci) Svobodných pracují na volebním programu. Republikové předsenictvo obdrželo jejich návrhy prioritních bodů v jednotlivých politikách, kterými se nyní bude zabývat. Seznam pověřených týmlídrů

Média píší o Svobodných

Pozvěte známé ke Svobodným

Jdeme společně do voleb!

Navrhněte vstup i svým známým – odkažte je nyní na stránky:

Stát se členem    Stát se příznivcem

Děkujeme za Vaši podporu Svobodných

» Přispět nyní «

Přispějte už od 100,-
Platba je zabezpečena. Nepotřebujete platební kartu.
Ano, chci finančně podpořit činnost Svobodných, jako tisíce dalších lidí za poslední rok, díky nimž mají Svobodní na účtu už 4 860 504 Kč

S přáním hezkého dne
Republiková kancelář Strany svobodných občanů

Svobodni.cz  ©  2016