Svobodni.cz

Pěkný den,
zjistěte, co je nového ve Straně svobodných občanů, ať jste v obraze! Děkujeme, že jste v tom s námi a pomáháte nám tvořit svobodnou, prosperující a bezpečnou Českou republiku. Vážíme si toho.
Přispět Svobodným na kampaň

Plánované události

21. 3. 2017 od 17:00, Praha a Facebook

Svobodní na scénu

Představení nového loga a vizuálního stylu strany a dalších informací týkajících se kandidatury Svobodných ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, které se uskuteční na podzim tohoto roku. Členové strany dostali pozvánku, příznivci mohou sledovat on-line vysílání na naší facebookové stránce.

31. 3. 2017 od 18:00, Hotel Continental Brno

Konference EFDD: Evropa po Brexitu, Petr Mach, Richard Sulík a další

Druhá konfernce věnující se tématu Evropské unie po úspěšném britském referendu o vystoupení z EU proběhne tentokrát v Brně. Jejími hosty bude předseda Svobodných Petr Mach, europoslanec a předseda slovenské nejsilnější opoziční strany Richard Sulík a další.

Přípravy na volby jsou v plném proudu

Týmlídři (pověření odborníci) Svobodných pro jednotlivé oblasti dodali více než 50 sepsaných programových bodů a nápadů, jak zaujmout voliče. Píšeme volební program a vybíráme i pomocí sociologického průzkumu ty nejpalčivější a nejzásadnější priority.

Republikový výbor schválil na návrh Republikového předsednictva úpravu politického programu - nově Svobodní prosazují sjednocení sazeb DPH na úrovni 14 %. "Oproti původnímu plánu na 15% jednotnou sazbu DPH to znamená výpadek příjmů státního rozpočtu o 8 miliard korun. To je relativně malý výpadek pro stát a lidem to ušetří byrokracii a peníze," uvedl předseda Svobodných Petr Mach.

Finalizujeme nový, modernější a přehlednější web jehož novinkou budou atraktivněji napsaná programová témata. Web mimo jiné nabízí i lepší možnosti zapojení dobrovolníků do kampaně nebo nový obsah e-shopu.

Probíhá volba dvou místopředsedů Svobodných - záznam z debaty kandidátů je pro členy umísteň pod tímto odkazem: ZÁZNAM ZDE (na stránce dole).

Naše mediální akce Stávka živnostníků se dostala do mnoha médií, včetně těch slovenských. Celkově jsme za 10 dní od tiskové konference po samotnou stávku 1. 3. zaznamenali 35 zmínek v médiích. O akci psaly či vysílaly mimojiné televize Prima, TA3, STV, Týden, aktualne.cz, rádio Impuls, Info.cz, Byznys noviny, Reflex, Echo 24. Přeseda a europoslanec Petr Mach navštívil 1. března majitele antikvariátu. Zároveň se zapojili členové pražských Svobodných nebo například Svobodní z Pardubického kraje a vydali se mezi živnostníky. Moc jim děkujeme

21. března to spustíme akcí Svobodní na scénu, kterou můžete sledovat on-line na Facebooku Svobodných. Petr Mach představí informace týkající se kandidatury Svobodných ve sněmovních volbách.

Média píší o Svobodných

Svobodná a bezpečná doprava

Pozvěte známé ke Svobodným

Jdeme společně do voleb!

Vítáme 26 nových členů a 52 nových příznivců

Navrhněte vstup i svým známým – odkažte je nyní na stránky:

Stát se členem    Stát se příznivcem

Děkujeme za Vaši podporu Svobodných

» Přispět nyní «

Přispějte už od 100,-
Platba je zabezpečena. Nepotřebujete platební kartu.
Ano, chci finančně podpořit činnost Svobodných, jako tisíce dalších lidí za poslední rok, díky nimž mají Svobodní na účtu už 4 746 154 Kč

S přáním hezkého dne
Republikové předsednictvo Strany svobodných občanů

Svobodni.cz  ©  2016